Advertisement
Advertisement

NEWSLETTER


   

NEW GIGS

NICK CAVE AND BAD SEEDS

24.10 TORWAR
– WARSZAWA


THE DILLINGER ESCAPE PLAN

10.08 KWADRAT
– KRAKÓW


RAY WILLSON

9.09.CK ZAMEK
– POZNAN

10.09. ZAKLETE REWIRY
– WROCŁAW


NICK CAVE AND BAD SEEDS

24.10 TORWAR
– WARSZAWA


THE DILLINGER ESCAPE PLAN

10.08 KWADRAT
– KRAKÓW


RAY WILLSON

9.09.CK ZAMEK
– POZNAN

10.09. ZAKLETE REWIRY
– WROCŁAW


PARTY/EVENTS/FESTS

 

SUPPORTS

PARTNERS


FESTIVALS PROMO


 

PROMO


 
 
 
 
  
Wrzesień 2017
ND PN WT SD CZ PT SB
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kalendarz szczegolowy
MYSTERLAND PDF Drukuj Email
 


Mysterylands to seria elektronicznych festiwali muzyki tanecznej. Jako pierwszy tego typu w kraju kiedy powstał, jego organizatorzy zapowiadali wydarzenie jako
najstarszego festiwalu muzyki tanecznej w Holandii. Niedawno odbyła się Haarlemmermeerse Bos. Festiwal tradycyjnie odbywa się w ostatnią sobotę sierpnia.
Kolejny termin 26 sierpnia do 27, 2017. Od 2015 roku festiwal zmienił się z jednodniowej do dwudniowej imprezy z kempingiem.
W 2011 roku odbyła się międzynarodowa edycja Mysteryland w Chile, pierwszy raz poza granicami Holandii.


Bilety:
Camping ticket € 149.00 EUR   
Weekend ticket € 109.00 EUR   
Premium Weekend ticket € 295.00 EUR   
 Day tickets
Saturday ticket € 74.50 EUR   
Premium Saturday ticket € 174.50 EUR   
Sunday ticket € 59.50 EUR   
Premium Sunday ticket € 154.50 EUR


Artyści:
ABOVE & BEYOND /    ABSTRACT/    ADRENALIZE    /ALAMAISON & SUNNY/    ALESSO /    ALOK/    ANDRES CAMPO/    ANDY C/    ANIME/    APE DRUMS/   
ARMIN VAN BUUREN /    ARTISTIC RAW    /ATMOZFEARS/    AXWELL ? INGROSSO /    BASS MODULATORS    BASS-D/    BASTIAN BUX/    BENNY RODRIGUES/
BENNY RODRIGUES & MICHEL DE HEY/    B-FRONT & PHUTURE NOIZE/    BOAZ VAN DE BEATZ/    BOEHMER /    BOLIER/    BOOMBOX CARTEL/    BRAM FIDDER/    BRENNAN HEART/
BROEDERLIEFDE/    BUTCH/    BUZZ FUZZ/    CAMIEL DAAMEN/    CAMO & KROOKED/    CARL COX/    CHARMING HORSES    /CHOCOLATE PUMA    /CHRIS STUSSY/    CLEAVAGE (LIVE)    /CMC$/
CODE BLACK/    COONE/    CREAM/        CURBI/    CYBER    /DAISY’S DJ TEAM/    DANO/    DANTE KLEIN/    DASTIC/    DAVID GHETTO/    DAVID HÜLSKEN/    D-BLOCK & S-TE-FAN/
DE LA SWING/    DEADMAU5 /    DEEJAY PRIME/    DIGITAL FARM ANIMALS/    DILLON FRANCIS/    DISCTWINS    /DJ ISAAC/    DJ MOORTJE & DONSON    /DJ PUFFY/    DJ ROB/
DJ SERG/    DJ SHIRLEY MACHOLINA/    DJ TURNE/    DJOEVENILE/    DOPPELGANG/    DOPPELGANG/    DR. RUDE/    DRIVAH    DROKZ/    DUBFIRE    DVBBS/    EATS EVERYTHING/
EINZELKIND/    EJA PENELOPE/    ETHERWOOD/    EVERSINES/    EXTRAWELT (LIVE)/    FATMAN SCOOP/    FERRO/    FLOSSTRADAMUS/    FRANKEE    FRED V & GRAFIX    FREDDY MOREIRA/
GIRLS LOVE DJS/    GIZMO/    GORGON CITY (LIVE)/    GRANDTHEFT/    GUIDO DE BEER/    GUNZ FOR HIRE/    HANNAH WANTS/    HASSE DE MOOR/    HATO/    HEADBANGER/    ICI SANS MERCI/
ILARIO ALICANTE    /JACK JAMESON/    JAIMER VINCENTIE/    JAZIAH    /JEFF RUSHIN/    JOHNNY 500/    JOSEPH CAPRIATI    /JULIO & BABY JESUS/    JUNE MILLER/    JUST FREAK/
KAROTTE    KASPAROV/    KLINGANDE (LIVE)/    KNY/    KÖLSCH/    KRAKOTA    KRYDER/    KSHMR/    LADY BEE/    LFM/    LUCAS & STEVE/    MADE IN JUNE/    MAKOTO/    MARC MAYA/
MARCEL FENGLER/    MARKUS FIX/    METRIK/    MIKE WILLIAMS/    MIKEY NICE/    MISS K8    MISS KITTIN/    MULA B & LOUIS    /NASTIA/    NETSKY (LIVE)/    NGHTMRE    NIC FANCIULLI/
NOISECONTROLLERS/    NOSFERATU/    NYMFO    /OLIVER HELDENS/    OLIVIER WEITER    /PACO OSUNA/    PAUL RITCH/    POKE    /PROMO/    PSYKO PUNKZ/
PUINHOOP KOLLEKTIV/    RAN-D    /RAYNOR BRUGES/    REBEKAH    RICO SOUTH/    ROB DE NICE/    ROBERT JAMES/    ROD    /SAM FELDT (LIVE)/    SANDER VAN DOORN/
SANKA SOUNDSYSTEM/    SBMG/    SHADOWLANDS TERRORISTS (LIVE)/    SHOWTEK    SIGMA (LIVE)/    SNELLE JELLE    /SOUND RUSH/    SPITNOISE    /SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO/
TEAM RUSH HOUR    /TED LANGENBACH    /TEDDY KILLERZ    /THE DARKRAVER/    THE HAPPY FEELINGS/    THE PARTYSQUAD/    THE PROPHET    /THE RAVER VS THA NOUKY/    THE VINYL JUNK/
TIM GREEN (LIVE)/    TINLICKER/    TONI VARGA/    TONY JUNIOR/    TROBI    /TROYBOI/    UNEXIST    WALTER LOOKS/    WAXFIEND/    WESLO    /WILDSTYLEZ/    XTCYN/
YELLOW CLAW/    YUNG INTERNET/    ZATOX/    ZWART LICHT




 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

PARTY/EVENTS/FESTS

 

SZUKAJ

NEW CD/LP!





 

FACEBOOK & TWITTER

   

PROMO


 
 
 

PROMO



PROMO