Advertisement
Advertisement

NEWSLETTER


   

NEW GIGS

NICK CAVE AND BAD SEEDS

24.10 TORWAR
– WARSZAWA


THE DILLINGER ESCAPE PLAN

10.08 KWADRAT
– KRAKÓW


RAY WILLSON

9.09.CK ZAMEK
– POZNAN

10.09. ZAKLETE REWIRY
– WROCŁAW


NICK CAVE AND BAD SEEDS

24.10 TORWAR
– WARSZAWA


THE DILLINGER ESCAPE PLAN

10.08 KWADRAT
– KRAKÓW


RAY WILLSON

9.09.CK ZAMEK
– POZNAN

10.09. ZAKLETE REWIRY
– WROCŁAW


PARTY/EVENTS/FESTS

 

SUPPORTS

PARTNERS


FESTIVALS PROMO


 

PROMO


 
 
 
 
 
 
  
Wrzesień 2017
ND PN WT SD CZ PT SB
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kalendarz szczegolowy
OUTLOOK PDF Drukuj Email
 
Festiwal Outlook to wydarzenie muzyczne, rozpoczęte jako spółka zależna od SubDub  w Leeds, gdzie odbywają się wszystkie rodzaje muzyki basowej, które znajdują się
poza miastem Pula w Chorwacji. Chociaż odbyły się w Chorwacji, wielu uczestników pochodzi z Wielkiej Brytanii, podobnie jak większość z zespołu zaangażowanych w
organizację festiwalu. W Fort Punta Christo i okolicznych plażach. Festiwal jest wyjątkowy w swoim otoczeniu, z systemami dźwiękowymi i scenami wzniesionymi w różnych
tunelach, a nawet fasadą porzuconych ruin. Podczas festiwalu odbywa się też wiele imprez, w których biorą udział artyści  i pływają po wybrzeżu Adriatyku, grając
bardziej indywidualnie koncerty. W tym roku festiwal odbedzie się w dniach 6-10 sierpnia.


Bilety:
full festival pass + 5-night camping + return coach travel - 360 Ł


Artyści:
/
A. Fruit/    Adrian Sherwood    /AJ Tracey/    Akala/    Alix Perez/    Amy Becker/    Andy H    /Anna Morgan    /Ant TC1/    Arkaik    /Bamwise    /Bane/
Barely Royal & Bunnie/    Benny Page/    Big Zuu    Biome/    Bitch Please/    Blackfoot/    Blazin’    Blind Judge/    Block Dodger/    Blokeye    Brada Selecta/    BRK/    BRU/
Buer/    Bugzy Malone/    Bukez Finezt/    Calibre    Capo Lee/    CFSN/    Champion/    Channel One    /Charlie P/    Children of Zeus/    Chimpo/
Chris BusyFingers/    Chris Lorenzo/    Chris Munky/    Chris P Cuts/    Chunky    Co:Lateral/    Coco (MC)/    Commodo    Compa    /Conducta/    Congo Natty/
Dan Kye/    Dan Shake/    Danny T & Tradesman/    Danox/    Darkzy/    David Rodigan/    Dawn Penn/    Deadline/    Digital Mystikz (Mala & Coki)/
Digitron Soundsystem/    Dirty Dike/    Disrupt ft Speng Bond/    Distinct Motive/    DJ Barely Legal/    DJ Fabio    /DJ Hyphen/    DJ Marfox/
DJ Marky/    DJ Nervoso/    DJ Nigga Fox/    DJ Sammy B    /DLR    /Double L MC/    Dred    /Dub Diggerz/    Dub Dynasty/    Dub Phizix & Strategy/    Dub Smugglers/
DUKU    /Dyce/    Dzonidza & MC Don Dada/    Ed Scissor/    Eda Eren/    Edo Maajka/    EDUK8    /Effigy    Egoless/    Elijah & Skilliam/    Elisa Do Brasil    Emperor/
Enei    /Equiknoxx ft Shanique Marie (live)/    Euphorics/    Eva Lazarus/    Exempt    /Filip Motovunski/    Finwa/    FLeCK    /Fliptrix/    Flirta D/
Flowdan    Fokus/    Foreign Beggars    Fox/    Free Wize Men/    Freeza Chin/    Friction/    Funk Guru/    Gantz/    Gardna/    General Levy/    Gentleman’s Dub Club/    Gnista/
Goldie    /Grade 10/    Grandmixxer/    Hatcha    /Haxby    /Hi5 Ghost & Boofy/    High Focus Records/    Hijak/    Horace Andy    /HP.Ritch/    IAMDDB/    Icicle/    INKA/
Iration Steppas/    Ivy Lab    J:Kenzo    J. Robinson (WhoDemSound)/    J. Sparrow/    Jammz    /Jayfor/    Jayh Mo Fire/    Jehst/    Jenna G/    Jetsss/   
Jimi Handtrix    /Joe NBO (New Bass Order)/    Jonwayne/    Jorja Smith/    Josey Rebelle    /Jossy Mitsu    /Kahn & Neek/    Kali Fat Dub/    Kasra    /Kenny Allstar/
Kenny Ken/    Kid Kun    /Killa P/    Kodin/    Kojo Funds/    Kopex    /Kryo/    Kula/    Kyrist    /Lady Chann/    Lamont    /Layfullstop/    LAZCRU    /LD50/    Leroy    /
Less Effect/    Levelz    /Loefah/    Logan Sama/    Lowqui/    Loyle Carner/    LTJ Bukem/    Luke Psy.Co/    Lush/    Lusinda    LX One/    Macka B & The Roots Ragga Band/
Mad Professor/    Madam X    Madd Again!/    Malevolent/    Marcus Visionary/    Matt Jam Lamont/    MC Crazy D    /MC DRS    /MC GQ/    MC Kenna/    Mc Mota/
MC No Limit/    MC Pean    Mefjus    /Michael Prophet & Vibronics (live)/    Mighty Moe/    Mike Delinquent    /Miss Red/    MNDSGN    /Molotov/    Monty/    Mr Thing/
Mr. Virgo/    Mungo    /Mungo’s Hi Fi    /Murlo/    Murray Man/    My Nu Leng/    Nanci Correia/    Newham Generals    /Nídia Minaj/    Nines/    Not Guilty/    Not3s/
Ocean Wisdom/    Omar Shaker/    One87/    Onepuf/    Onset/    Oscar Worldpeace/    P Money/    Paleman/    Parly B/    Peak Phine/    Pharoahe Monch    /
Plastician    /Princess Nokia/    Quality Mark/    Rahmanhee/    Randall/    ReDraft/    Rider Shafique/    Riko Dan/    Rockwell/   
Roots In Session/    Roots Manuva    /ROS/    Rude Kid/    RVS/    Sam Binga/    Sammy Virji/    Sapleo    /Scope/    Scott Garcia/    Selekta    /Sgt Pokes/    Sheco/
Shield    /Shosh/    Shy FX/    Signal/    Signs/    Sir Spyro/    Six Sunsets/    Skepsis    Skeptical/    Skittles/    SKS/    Sleazy F Baby    /Sofie    /Soom T    /SP:MC    /
SpectraSoul    /Spooky    /Stamina MC    /Stand High Patrol ft. Pupajim    /Stylust Beats/    Subview    Sun Of Selah/    Swindle    Swing Ting/    t q d/
The Bug/    The Mouse Outfit/    Tom Misch (DJ Set)/    Tommy Lexxus    /True Soldiers Productions/    Truth    /Velasquez/    Vital Techniques
Von D    Walton    Wolfy    Wookie    Xtrah    Youngsta    ZÄA    Zed Bias    Zico MC    Zion Train                                                                   




 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

PARTY/EVENTS/FESTS

 

SZUKAJ

NEW CD/LP!





 

FACEBOOK & TWITTER

   

PROMO


 
 
 

PROMO



PROMO